עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף

כמעט כל אדם שרוצה לרכוש רכב חדש מתלבט לגבי סוג הרכב. השאלה הגדולה היא – האם כדאי בנקודת הזמן הנוכחית לרכוש דווקא רכב חשמלי או להישאר עם רכבי הבנזין הקלאסיים. אז נכון, לרכב חשמלי יש הרבה מאוד יתרונות – עלות האחזקה והנסיעה בו זולה יותר, הוא שקט וחזק יותר, וכמובן – פחות מזהם את האוויר. עם זאת, נושא טעינת הרכב מקשה מאוד על ההחלטה לרכוש דווקא רכב חשמלי, והרבה מאוד אנשים נמנעים מהסיבה הזאת לעבור לרכב חשמלי. ואכן, מי שאין לו עמדת טעינה פרטית בחנייה יצטרך להשקיע הרבה מאוד זמן ומאמץ בכדי להטעין את הרכב בעמדות הטעינה הציבורית שעדיין לא פרוסות כמו שצריך ברחבי הארץ. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף תוך הקפדה על עבודה בטוחה ויעילה.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף – האם זה אפשרי?

אם אתם גרים בוילה או בית פרטי עם חנייה פרטית, אין כל ספק שכדאי לכם להתקין עמדת טעינה לרכב. עם זאת, מרבית האנשים גרים בבניינים משותפים שבהם ההתקנה טיפה יותר מורכבת. למעשה, התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף דורשת לעיתים את אישור שאר הדיירים. למשל – כאשר יש צורך להשתמש בארון החשמל המשותף של הבניין ולהתקין מונה נפרד, כל אחד מהדיירים יוכל לערער על החלטת הוועד ולהגיש את הנימוק שלו למניעת השימוש בארון החשמל.

מי מבצע התקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתים משותפים?

ישנן כל מיני חברות אשר מתעסקות בהתקנה של עמדות טעינה לרכבים חשמליים. עם זאת, כדאי מאוד לוודא שאתם בוחרים דווקא בחברה מקצועית ואמינה, המחזיקה אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ידע וניסיון בתחום אשר יבצעו את העבודה בצורה נכונה ובטוחה שלא תסכן את העוברים ושבים. אם גם אתם רוצים להתקין עמדת טעינה מהירה ומתקדמת אצלכם בבניין ורוצים לבחור בחברה מקצועית שתעשה את העבודה כמו שצריך – חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה היא הכתובת עבורכם. אז חייגו עוד היום אלינו ונשמח לתת לכם את השירות המקצועי ביותר ואת הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור התקנת העמדה.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

אפשר כבר להגיד בפה מלא שמהפכת הרכבים החשמליים כבר בעיצומה. לא מדובר כבר על טכנולוגיית העתיד או על משהו שמחכים לו, אלא על ההווה שמתרחש אל מול עינינו. חלק גדול מן האנשים שרוכשים רכב חדש מחליטים לעשות את ההחלטה המשמעותית – לעבור לנסוע עם רכב חשמלי. יחד עם הגדילה במספר הרכבים החשמליים, גדל גם הצורך להתקין עמדות טעינה שיאפשרו לרכבים לטעון את הסוללה שלהם ולנסוע. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנת עמדת טעינה בבית משותף על ידי צוות אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום, אשר מבצעים את ההתקנה בצורה בטוחה ויעילה.

כמה עולה התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף?

התקנת עמדת טעינה היא סיפור של כמה אלפי שקלים. בדרך כלל מחיר ההתקנה יהיה כ – 2,000 עד 5,000 ₪ עבור כל עמדה, לא כולל את המחיר של העמדה עצמה. עם זאת, כאשר מדובר על התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף ניתן לחלק את התשלום בין הדיירים שמעוניינים להשתמש בעמדה. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מחזיקה בניסיון רב בהתקנת עמדות טעינה בבתים משותפים והיא תשמח לבצע את העבודה עבורכם במקצועית רבה. אז אם אתם זקוקים להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!

מי צריך להתקין עמדת טעינה לרכב?

כל אחד שרוכש רכב חשמלי צריך לקחת בחשבון היטב את נושא הטעינה שלו. הרבה אנשים מגיעים אל המסקנה שמאחר ואין להם חנייה פרטית, הם לא יכולים להטעין את הרכב בלילה וממילא אם ירכשו רכב חשמלי הם יהיו תלויים בחסדיהם של עמדות הטעינה הציבוריות. עם זאת, כדאי לדעת כי ניתן לבצע גם התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף, כאשר ישנה הסכמה של הדיירים אשר חלקם מחזיקים או יחזיקו גם הם בעתיד רכב חשמלי. במקרה כזה ניתן להתקין עמדה שתאפשר לכמה דיירים להשתמש בה, כך שכולם ייצאו מרוצים. כמובן שישנן פתרונות שונים המאפשרים למדוד את צריכת החשמל של אחד מהדיירים בכדי לחלק את התשלום על החשמל לפי השימוש.

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

מהפכת הרכב החשמלי כבר בעיצומה, והרבה אנשים תוהים האם כדאי להם לרכוש רכב חשמלי. היתרונות של רכב חשמלי על פני רכב המונע באמצעות דלק הם רבים – עלויות האחזקה נמוכות יותר, הנסיעה זולה יותר, הרכב שקט וחזק יותר, וגם כדור הארץ מזדהם פחות. אז מה בכל זאת הספק? רכב חשמלי ממוצע נוסע כ – 350 עד 450 ק"מ במקסימום (כיום, בעתיד הטווח צפוי לגדול), וממילא יש צורך להטעין אותו אחת לכמה ימים. ולכן, נושא זמינות עמדות הטעינה הוא נושא חשוב שצריך לעמוד בפני כל מי שרוצה לרכוש רכב חשמלי. למעשה, כיום ישנם פתרונות עבור עמדת טעינה כמעט בכל מקרה, וניתן גם להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנה של עמדות טעינה בבניינים על ידי צוות מקצועי המחזיק בידע ובניסיון הדרוש לביצוע ההתקנה כמו שצריך.

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף – במה זה כרוך?

כאשר מדובר על עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף עם חניות פרטיות, כל אחד יכול להתקין בחנייה של עמדת טעינה לרכב ללא צורך בהגשת בקשה לוועד הבית. עם זאת, במקרים מסוימים לא ניתן לחבר את עמדת הטעינה היישר אל ארון החשמל הביתי של הדייר, והוא צריך להתחבר אל ארון החשמל הראשי ולהתקין מונה נפרד. במקרה כזה כאשר וועד הבית מאשר את התקנת העמדה, הדיירים יכולים להגיש ערעור על ההחלטה במידה ויש להם נימוק הגיוני.

כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי?

מחירה של עמדת טעינה תלוי במס' גורמים, כאשר סכום דומה עולה גם ההתקנה של העמדה. בדרך כלל התקנת עמדת טעינה היא לא סיפור מורכב ויכולה להתבצע בתוך מספר שעות. אולם, במקרה שבו יש צורך להזמין איש מקצוע נוסף כגון עבור הרמת ריצוף או התקנת עמוד שעליו תותקן העמדה, המחיר יהיה גבוה יותר וההתקנה יכולה לקחת יותר זמן. אם גם אתם זקוקים לעמדת טעינה מהירה אצלכם בחנייה – פנו אל המומחים של הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה אשר ישמחו לבצע עבורכם את ההתקנה בצורה הטובה ביותר.

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עוד בנושא

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים
  האם אני יכול להתקין עמדת טעינה בבית?
  בהחלט! עמדות טעינה ביתיות הופכות פופולריות יותר ויותר. יהיה עליך לוודא קיבולת חשמלית נאותה, התאמת מיקום, ובמידת הצורך, להתייעץ עם חשמלאי לקבלת סיוע בהתקנה.
  כיצד אוכל לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לצרכים שלי?
  צריך לשקול גורמים כגון מהירות טעינה, תאימות לרכב החשמלי שלך, אפשרויות קישוריות וכל תכונות נוספות כמו יכולות טעינה חכמה. זה גם חיוני לעמוד בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים.
  מדוע כדאי לי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?
  התקנת עמדת טעינה בבית או בעסק מאפשרת טעינה נוחה ומהירה של כלי רכב חשמליים, קידום קיימות והפחתת התלות במקורות דלק או במקורות חשמל חיצוניים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר