התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מחיר

כמה עולה להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי

הרבה אנשים רוצים לעבור לנסוע ברכב חשמלי. היתרונות של רכב חשמלי על פני רכב שמונע באמצעות דלק הם רבים, ובהם- עלויות תחזוקה נמוכות, עלויות נסיעה נמוכות, נסיעה חלקה ושקטה, נסיעה שלא מזהמת את האוויר ועוד. עם זאת, לרכב חשמלי ישנו חיסרון אחד גדול לעומת רכב בנזין והוא נושא הטעינה במרחב הציבורי. בעוד שתחנות דלק כבר פרוסות בכל רחבי הארץ וכל מי שצריך לתדלק פשוט נכנס ויוצא תוך כמה דקות עם דלק. לעבודה של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מחיר משתנה, חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנות של עמדות טעינה לרכב חשמלי על ידי אנשי מקצועי בעלי ניסיון בתחום ובמחירים משתלמים.

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מחיר העבודה + העמדה

במקרים רבים בעת רכישה של רכב חשמלי תקבלו במתנה עמדת טעינה ביתית. אם לא, עליכם לרכוש בעצמכם את עמדת הטעינה ולהתקין אותה בעזרת חשמלאי מומחה. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מחיר הוא בין 2,500 ל – 5,000 כתלות במורכבותה של העבודה. כאשר מדובר על עמדת טעינה שאותה צריך להתקין רחוק מארון החשמל, יש צורך בפריסה של כבל חשמל ארוך מה שמייקר את המחיר. בנוסף, כאשר יש צורך לבצע עבודות נוספות כמו חציבה בקרקע או התקנה של עמוד שעליו יהיה אפשר להתקין את עמדת הטעינה, המחיר יהיה גבוה יותר בעוד כמה מאות שקלים.

שיקולי בטיחות בעת התקנת עמדת טעינה

אחד הדברים החשובים ביותר בעת התקנה של עמדת טעינה הוא לוודא שההתקנה מתבצעת כמו שצריך על ידי איש מקצוע שיודע לעשות את העבודה ולהתקין את העמדה בצורה בטוחה. רק חשמלאי מוסמך בעל ידע וניסיון בתחום יוכל לבצע את ההתקנה בצורה שלא תגרום לסכנה לאנשים שעוברים באזור של העמדה. ולכן, חובה לבחור דווקא בחברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר תדאג לבצע את ההתקנה בצורה בטוחה ויעילה. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה נוסדה בשנת 2010 והיא מבצעת התקנת עמדות טעינה בצורה מקצועית על ידי צוות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום. אז אם אתם צריכים התקנה של עמדת טעינה – פנו אלינו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי מחיר

עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף

במקרים רבים אנשים שרוצים לרכוש רכב חדש מתקשים להחליט האם לרכוש רכב חשמלי או לא בגלל עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף. החיסכון העצום בעלויות הדלק ונוחות הנסיעה ברכב החשמלי, הם שני דברים שגורמים להרבה מאוד אנשים לרצות לרכוש דווקא רכב חשמלי. אולם, העובדה שצריך לדאוג כל הזמן להטענת הרכב גורמת להם לחשש. כאשר יש בחנייה עמדת טעינה שבה ניתן להטעין את הרכב בלילה, ההחלטה על רכישת רכב חשמלי תהיה קלה הרבה יותר. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה הוקמה בשנת 2010 והיא מבצע התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף אשר יכולה להתאים להטענת הרכבים של כל דיירי הבניין.

מהי עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף?

עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף היא לא גבוהה. בדרך כלל בסכום של כמה אלפי שקלים תוכלו לרכוש גם את עמדת הטעינה עצמה וגם לשלם עבור ההתקנה שלה. ועל כן, כאשר מדובר על חיסכון משמעותי כמו ההבדל בין התשלום על חשמל לבין תשלום על דלק, בחלק ניכר מהמקרים ההתקנה תהיה משתלמת ותחזיר את ההשקעה הראשונית בתוך זמן יחסית קצר. ולכן, אין ספק שהפתרון הטוב ביותר לכל מי שרכוש רכב חשמלי שאותו צריך להטעין, הוא להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי שבה יוכל להטעין את הרכב מתי שירצה ללא צורך בעצירה בעמדות טעינה ציבורית והמתנה לסיום הטעינה במקום שהוא לא הבית.

כמה זמן לוקח להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי היא לא משהו מסובך. כאשר מדובר על אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום כל התהליך אמור לקחת כמה שעות בלבד בכדי לבצע את ההתקנה. במקרים מסוימים יש צורך לבצע פעולות כמו חציבה בקרקע להנחת הכבלים או פעולות מורכבות אחרות שעבורם צריך אנשי מקצוע נוספים, אז ההתקנה תיקח קצת יותר זמן. אם גם אתם רוצים לבצע התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף פנו עוד היום אל חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה והיא תשלח לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום לצורך ביצוע ההתקנה!

עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

כמעט כל אחד שרוצה לרכוש רכב חדש בשנת 2023 מתלבט האם כדאי לו לרכוש רכב חשמלי או לא. למעשה, היתרונות הרבים ברכישת רכב חשמלי הופכים פעמים רבות את ההתלבטות לקשה, במיוחד עבור אנשים שאין לה אפשרות להתקנה של עמדת טעינה בחנייה. למעשה, עניין חרדת הטווח והצורך להטעין את הרכב הוא הגורם מספר אחת שמונע מאנשים לרכוש רכבים חשמליים. לעומת זאת, עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי היא זניחה וכמעט לא מהווה שיקול כאשר מחשבנים את החיסכון הגדול בהוצאות הדלק אל מול הוצאות החשמל וההטענה. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנת עמדות טעינה בבתים משותפים על ידי צוות אנשי מקצוע מנוסה.

מהי עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

כאשר מדובר על חנייה פרטית שאפשר למתוח כבל היישר אליה מארון החשמל הפרטי של הדייר, התקנת העמדה תהיה זולה בדרך כלל. לעומת זאת, עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי כאשר מדובר בחנייה משותפת או מרוחקת מארון החשמל תהיה יקרה יותר. באופן כללי ניתן לשער את עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בסכום של 2,000 עד 5,000 ₪ בממוצע. עם זאת, מדובר על השקעה ראשונית שמחזירה את עצמה די מהר בהתחשב במחירי הדלק הגבוהים והחיסכון בשימוש עם רכב חשמלי לעומת רכב בנזין.

מה כוללת עלות ההתקנה של עמדת הטעינה?

נתחיל קודם כל במה עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי לא כוללת – וזה את העמדה עצמה. העמדה עצמה אמורה לעלות גם כמה אלפי שקלים כאשר כיום ניתן להשיג עמדות טעינה איכותיות במחיר של כ- 2,000 ₪. עלות ההתקנה כוללת כבל חשמל באורך של כ – 20 מטר מהחנייה לארון החשמל, כאשר במקרה ויש צורך לכבל ארוך יותר תהיה תוספת במחיר. בנוסף, המחיר לא כולל ביצוע של עבודות כמו הרמת ריצוף או התקנת עמוד עבור עמדת הטעינה, אשר במידה ויש צורך באחד מהן המחיר יהיה יקר בעוד כמה מאות שקלים. בכל מקרה – חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום שתעשה את העבודה בצורה בטוחה ויעילה. אז חייגו עוד עכשיו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי

כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי

אין כבר חולק שרכבים חשמליים הם העתיד (וגם ההווה) של עולם הרכב. ככל שחולפים הימים אפשר לראות יותר ויותר רכבים חשמליים על הכביש, והם הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהנוף בארץ. הרבה אנשים שרוצים לרכוש רכב חדש לא יודעים האם כדאי להם לרכוש רכב חשמלי, או שאולי להישאר עם רכב בנזין או סולר. בין שלל הלבטים ניצבת שאלת הטענת הרכב. כאשר ישנה עמדת טעינה בחנייה מתחת לבית, הרבה יותר קל להטעין את הרכב ולדאוג לסוללה מלאה. אולם – כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי? על זה ננסה לתת תשובה במאמר הבא. חברת הוריקן, המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה, מבצעת התקנה של עמדת טעינה לרכב החשמלי שלכם גם בבניין משותף, בכדי לתת מענה עבור הטענת הרכבים החשמליים של דיירי הבניין.

כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי ומה נכנס במחיר

אז כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי? מחיר עמדת טעינה לרכב חשמלי תלוי בסוג העמדה ובמהירות שלה. חשוב לזכור שאל המחיר הזה צריך להוסיף גם את עלות ההתקנה של העמדה אשר חייבת להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך. בדרך כלל מחיר התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי יהיה כמה אלפי שקלים כך שבסיכום הכולל יש פה הוצאה לא קטנה. אולם, חשוב לזכור שהנסיעה באמצעות חשמל זולה בהרבה מאשר הנסיעה באמצעות דלק, וכאשר מדובר על נהג שגומע כמות ממוצעת פלוס של ק"מ הוא יוכל להחזיר את ההשקעה הראשונית בעמדת הטעינה בתוך זמן יחסית קצר.

במי כדאי לבחור עבור התקנת עמדת טעינה לרכב?

התקנת עמדת טעינה חייבת להתבצע בצורה מקצועית על ידי חשמלאי מוסמך המחזיק בידע ובניסיון הדרוש בכדי לבצע התקנה כזאת בצורה בטוחה. בסופו של דבר מדובר פה על מכשיר חשמלי שאותו מניחים ברשות הרבים, וחייבים לוודא שהמכשיר לא מהווה סכנה לעוברים ושבים. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה הוקמה לפני כ – 12 שנה, והיא תוכל לשלוח אליכם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בכדי לבצע את ההתקנה בצורה הטובה ביותר. אז אל תהססו! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עוד בנושא

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים
  האם אני יכול להתקין עמדת טעינה בבית?
  בהחלט! עמדות טעינה ביתיות הופכות פופולריות יותר ויותר. יהיה עליך לוודא קיבולת חשמלית נאותה, התאמת מיקום, ובמידת הצורך, להתייעץ עם חשמלאי לקבלת סיוע בהתקנה.
  כיצד אוכל לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לצרכים שלי?
  צריך לשקול גורמים כגון מהירות טעינה, תאימות לרכב החשמלי שלך, אפשרויות קישוריות וכל תכונות נוספות כמו יכולות טעינה חכמה. זה גם חיוני לעמוד בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים.
  מדוע כדאי לי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?
  התקנת עמדת טעינה בבית או בעסק מאפשרת טעינה נוחה ומהירה של כלי רכב חשמליים, קידום קיימות והפחתת התלות במקורות דלק או במקורות חשמל חיצוניים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר