התקשרו: 058-6543654

אנחנו כאן מחכים לכם

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף

מהפכת הרכב החשמלי כבר בעיצומה, והרבה אנשים תוהים האם כדאי להם לרכוש רכב חשמלי. היתרונות של רכב חשמלי על פני רכב המונע באמצעות דלק הם רבים – עלויות האחזקה נמוכות יותר, הנסיעה זולה יותר, הרכב שקט וחזק יותר, וגם כדור הארץ מזדהם פחות. אז מה בכל זאת הספק? רכב חשמלי ממוצע נוסע כ – 350 עד 450 ק"מ במקסימום (כיום, בעתיד הטווח צפוי לגדול), וממילא יש צורך להטעין אותו אחת לכמה ימים. ולכן, נושא זמינות עמדות הטעינה הוא נושא חשוב שצריך לעמוד בפני כל מי שרוצה לרכוש רכב חשמלי. למעשה, כיום ישנם פתרונות עבור עמדת טעינה כמעט בכל מקרה, וניתן גם להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנה של עמדות טעינה בבניינים על ידי צוות מקצועי המחזיק בידע ובניסיון הדרוש לביצוע ההתקנה כמו שצריך.

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף – במה זה כרוך?

כאשר מדובר על עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף עם חניות פרטיות, כל אחד יכול להתקין בחנייה של עמדת טעינה לרכב ללא צורך בהגשת בקשה לוועד הבית. עם זאת, במקרים מסוימים לא ניתן לחבר את עמדת הטעינה היישר אל ארון החשמל הביתי של הדייר, והוא צריך להתחבר אל ארון החשמל הראשי ולהתקין מונה נפרד. במקרה כזה כאשר וועד הבית מאשר את התקנת העמדה, הדיירים יכולים להגיש ערעור על ההחלטה במידה ויש להם נימוק הגיוני.

כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי?

מחירה של עמדת טעינה הוא בדרך כלל בין 2,000 ל – 5,000 ₪, כאשר סכום דומה עולה גם ההתקנה של העמדה. בדרך כלל התקנת עמדת טעינה היא לא סיפור מורכב ויכולה להתבצע בתוך מספר שעות. אולם, במקרה שבו יש צורך להזמין איש מקצוע נוסף כגון עבור הרמת ריצוף או התקנת עמוד שעליו תותקן העמדה, המחיר יהיה גבוה יותר וההתקנה יכולה לקחת יותר זמן. אם גם אתם זקוקים לעמדת טעינה מהירה אצלכם בחנייה – פנו אל המומחים של הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה אשר ישמחו לבצע עבורכם את ההתקנה בצורה הטובה ביותר.

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  האם אני יכול להתקין עמדת טעינה בבית?

  בהחלט! עמדות טעינה ביתיות הופכות פופולריות יותר ויותר. יהיה עליך לוודא קיבולת חשמלית נאותה, התאמת מיקום, ובמידת הצורך, להתייעץ עם חשמלאי לקבלת סיוע בהתקנה.

  כיצד אוכל לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לצרכים שלי?

  צריך לשקול גורמים כגון מהירות טעינה, תאימות לרכב החשמלי שלך, אפשרויות קישוריות וכל תכונות נוספות כמו יכולות טעינה חכמה. זה גם חיוני לעמוד בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים.

  מדוע כדאי לי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?

  התקנת עמדת טעינה בבית או בעסק מאפשרת טעינה נוחה ומהירה של כלי רכב חשמליים, קידום קיימות והפחתת התלות במקורות דלק או במקורות חשמל חיצוניים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר