התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי

כמעט בכל פינה אפשר כבר לראות רכבים חשמליים שנוסעים בכבישים. הגידול העצום במספר כלי הרכב החשמליים שעלו על הכביש בשנה-שנתיים האחרונות, גרם לעלייה משמעותית בצורך בעמדות טעינה לרכבים חשמליים. למעשה, הדרך הטובה והנוחה ביותר להטעין את הרכב החשמלי היא באמצעות התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בחניית הבניין או הבית. עם זאת, ישנם אנשים שאין להם חנייה פרטית והם נאלצים להשתמש עם עמדות טעינה ציבורית שעולות יותר כסף ודורשות המתנה ממושכת מחוץ לבית. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי באמצעות חשמלאים מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום אשר יבצעו את ההתקנה בצורה מקצועית ובטוחה.

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי – במה זה כרוך?

אם יש לכם חנייה פרטית אשר רשומה על שמכם בטאבו, הסיפור אמור להיות פשוט. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה המתמחה בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בכדי שתבצע את ההתקנה. עם זאת, במהלך ההתקנה צריך למתוח כבל חשמל מארון החשמל של הדייר ועד לחנייה – ולא תמיד זה אפשרי. במקרה שזה לא אפשרי צריך למתוח את כבל החשמל מארון החשמל הראשי של הבניין ולהתקין מונה נפרד אשר ישקלל את צריכת החשמל של העמדה. במקרה הזה ההתנהלות היא מול ועד הבית כאשר לכלל הדיירים יש את האפשרות להגיש ערעור על השימוש בארון החשמל בתנאי שיש להם נימוק הגיוני.

מהי העלות להתקנת עמדות טעינה?

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי היא לא סיפור יקר. מדובר על כ – 2,000 עד 5,000 ₪ (לא כולל את מחיר העמדה עצמה) כאשר מה שקובע את המחיר הסופי הוא הצורך בהתקנה מורכבת יותר. דברים כמו התקנת עמוד לעמדת הטעינה, חציבה בקרקע עבור הנחת כבל החשמל או אפילו כבל חשמל ארוך במיוחד יגרמו למחיר לעלות, ולעיתים אף יצריכו הזמנת איש מקצוע נוסף עבור ביצוע העבודה. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה הוקמה בשנת 2010 ומתמחה בכל הקשור באחזקת מבנים על כך הכרוך בכך. בין היתר החברה מבצעת התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתים משותפים, ותשמח לעשות זאת גם עבורכם! אז חייגו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי

קרדיט: קנבה

הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים

כל מי שמסתובב בכבישי ישראל יכול לראות בעיניו את הגידול העצום והמתמשך בכמות הרכבים החשמליים על הכביש. למעשה, לא מדובר על תופעה שמתרחשת רק בישראל אלא על משהו עולמי. מדינות רבות כבר הכריזו על תאריך יעד להפסקת מכירת רכבי בנזין מזהמים, והנהגים נהנים מהיתרונות הרבים של רכב חשמלי. עם זאת, מדינת ישראל עדיין אינה ערוכה כמו שצריך עבור עמדות טעינה לרכבים, והיא נמצאת בתהליך הקמה של מאות עמדות טעינה. עם זאת, ייקח כנראה עוד זמן רב עד שעמדות הטעינה הציבוריות יוכלו לתת מענה מלא ואפקטיבי לציבור, לפחות כמו תחנות הדלק. הפתרון הטוב ביותר כרגע למצב הוא הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בחניות הבתים והבניינים, כך שבעלי הרכב יוכלו להטעין אותם בלילה ולא יזדקקו להשתמש בעמדות הטעינה הציבוריות. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים על ידי צוות אנשי מקצוע מיומן ובעל ניסיון רב בתחום.

מי מבצע הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים?

את הקמת עמדות הטעינה מבצעות חברות המחזיקות אנשי מקצוע מוסמכים שיודעים לעשות את העבודה בצורה בטוחה. חשוב מאוד לבחור דווקא בחברה מקצועית כמו הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה אשר תבצע את העבודה בצורה מקצועית וזריזה, בעזרת אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. אם גם אתם רוצים להקים עמדות טעינה לרכבים חשמליים אצלכם בבית או בבניין, ואתם רוצים להיות רגועים שבחרתם בחברה המקצועית והטובה ביותר.

האם כדאי כיום לרכוש רכב חשמלי?

אין ספק שלרכישת רכב חשמלי יש הרבה מאוד יתרונות. קודם כל – מדובר על רכב שהנסיעה שלו לא מזהמת, עלויות התחזוקה שלו נמוכות יותר מאשר רכב המונע באמצעות דלק, הנסיעה שקטה מאוד, הכוח זמין מיד בלחיצה על דוושת הגז, וכמובן – מחיר הנסיעה באמצעות חשמל נמוך בהרבה מאשר נסיעה באמצעות דלק. ולכן, אם יש לכם פתרון עבור הטענת הרכב באמצעות הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בבניין – אין ספק שרכישת רכב חשמלי היא בחירה נבונה עבורכם. פנו עוד היום אלינו, ונשמח לתת לכם מענה מקצועי ולעמוד לשירותכם עבור כל מה שיידרש!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עוד בנושא

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים
  האם אני יכול להתקין עמדת טעינה בבית?
  בהחלט! עמדות טעינה ביתיות הופכות פופולריות יותר ויותר. יהיה עליך לוודא קיבולת חשמלית נאותה, התאמת מיקום, ובמידת הצורך, להתייעץ עם חשמלאי לקבלת סיוע בהתקנה.
  כיצד אוכל לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לצרכים שלי?
  צריך לשקול גורמים כגון מהירות טעינה, תאימות לרכב החשמלי שלך, אפשרויות קישוריות וכל תכונות נוספות כמו יכולות טעינה חכמה. זה גם חיוני לעמוד בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים.
  מדוע כדאי לי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?
  התקנת עמדת טעינה בבית או בעסק מאפשרת טעינה נוחה ומהירה של כלי רכב חשמליים, קידום קיימות והפחתת התלות במקורות דלק או במקורות חשמל חיצוניים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר