הנחיות בנושא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי

אין ספק שרכב חשמלי הוא פתרון התחבורה הטוב ביותר כיום למי שבוחר ברכב פרטי., אך האם יש אילו שהן הנחיות בנושא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי? הנסיעה באמצעות רכב חשמלי היא זולה ונוחה להפליא, ותחזוקת הרכב זולה יותר מאשר התחזוקה הנדרשת עבור רכב המונע באמצעות דלק. עם זאת, להחזיק רכב חשמלי בלי עמדת טעינה לרכב מתחת לבית, יכול להיות לעיתים סיפור מסובך עד בלתי אפשרי. ועל כן, הפתרון הטוב ביותר לכל בעלי רכב חשמלי הוא להתקין בחנייה עמדת טעינה אשר תאפשר לו להטעין את סוללת הרכב בכל לילה. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מבצעת התקנה של עמדות טעינה בבתים משותפים באמצעות צוות אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע רב.

מהן הנחיות בנושא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי?

ישנן כמה הנחיות בנושא התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי שכדאי מאוד להכיר לפני שאתם מתקינים את העמדה אצלכם בחנייה. בין ההנחיות:

 • הטענת הרכב תתבצע אך ורק על ידי מכשיר המיועד לטעינת רכבים חשמליים.
 • אין להשתמש עם כבל מאריך לצורך הטענת הרכב.
 • רק חשמלאי מוסמך בעל רישיון מתאים יכול לבצע את ההתקנה של עמדת הטעינה, וכן פעולות תיקון ותחזוקה.
 • יש להתקין את עמדת הטעינה על גבי קיר, עמוד או כל משטח קבוע ויציב אחר.
 • כבל הטעינה שבו משתמשים יהיה באורך של עד 8 מטרים.

כמו כן ישנן הנחיות נוספות הקשורות אל מערכת החשמל שאותם חשוב להכיר לפני שמבצעים את ההתקנה. בכל מקרה, אם אתם מזמינים חברה מקצועית ואמינה אנשי המקצוע שלה יפעלו אך ורק לפי ההנחיות ולא יבצע התקנה בניגוד לחוק.

אל מי כדאי לפנות עבור התקנת עמדת טעינה?

כאמור, התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי דורשת לא מעט ידע והכרות עם הנחיות שונות. ועל כן, חשוב מאוד לבחור דווקא בחברה מקצועית ואמינה עם צוות עובדים מוסמך ובעל ניסיון כמו חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה, אשר תבצע את העבודה בצורה מקצועית ובטוחה. אז אם גם אתם רוצים להתקין עמדת טעינה אצלכם בחנייה ולהיות רגועים שהכול מתבצע כמו שצריך – פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולשלוח אליכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עוד בנושא

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים
  האם אני יכול להתקין עמדת טעינה בבית?
  בהחלט! עמדות טעינה ביתיות הופכות פופולריות יותר ויותר. יהיה עליך לוודא קיבולת חשמלית נאותה, התאמת מיקום, ובמידת הצורך, להתייעץ עם חשמלאי לקבלת סיוע בהתקנה.
  כיצד אוכל לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לצרכים שלי?
  צריך לשקול גורמים כגון מהירות טעינה, תאימות לרכב החשמלי שלך, אפשרויות קישוריות וכל תכונות נוספות כמו יכולות טעינה חכמה. זה גם חיוני לעמוד בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים.
  מדוע כדאי לי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?
  התקנת עמדת טעינה בבית או בעסק מאפשרת טעינה נוחה ומהירה של כלי רכב חשמליים, קידום קיימות והפחתת התלות במקורות דלק או במקורות חשמל חיצוניים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר