אודות

התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים

אודותינו

התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים

חברתנו הוקמה על מנת לקחת חלק משמעותי בחזון האנרגטי ובצמיחת התחבורה החכמה בישראל ובעולם, וליצור אנרגיה חכמה וירוקה ששומרת על הסביבה. היעד המרכזי שלנו הוא להפוך את מדינת ישראל למעצמה בתחום טעינת הרכבים החשמליים, תוך אספקת אנרגיה זמינה ואיכותית ללקוחות עסקיים, ציבוריים ופרטיים. אנו לוקחים חלק מרכזי בפריסת רשת הטעינה החשמלית בישראל בזכות הידע הרב והשימוש במוצרים איכותיים של המותגים המובילים בעולם בתחום.

החברה מנוהלת ע"י שלמה אביטבול,בודק בעל ניסיון של 40 שנים בתחום החשמל ,ובחברתנו אנו מעסיקים בודקים מכל הסוגים החל מסוג 1 ועד סוג 3 כך שאנו נותנים את הפתרון המושלם עבור כל לקוח ולכל צרכיו יש לנו מענה.

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים
  האם אני יכול להתקין עמדת טעינה בבית?
  בהחלט! עמדות טעינה ביתיות הופכות פופולריות יותר ויותר. יהיה עליך לוודא קיבולת חשמלית נאותה, התאמת מיקום, ובמידת הצורך, להתייעץ עם חשמלאי לקבלת סיוע בהתקנה.
  כיצד אוכל לבחור את עמדת הטעינה המתאימה לצרכים שלי?
  צריך לשקול גורמים כגון מהירות טעינה, תאימות לרכב החשמלי שלך, אפשרויות קישוריות וכל תכונות נוספות כמו יכולות טעינה חכמה. זה גם חיוני לעמוד בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים.
  מדוע כדאי לי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?
  התקנת עמדת טעינה בבית או בעסק מאפשרת טעינה נוחה ומהירה של כלי רכב חשמליים, קידום קיימות והפחתת התלות במקורות דלק או במקורות חשמל חיצוניים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר